بازیابی اطلاعات - ریکاوری اطلاعات - برگرداندن اطلاعات پاک شده

ریکاوری اطلاعات هارد اکسترنال

مجموعه سایان سیستم با بیش از پانزده سال تجربه در امور مرتبط با رایانه از جمله بازیابی و ریکاوری اطلاعات انواع حافظه های ذخیره سازی اطلاعات با بهره مندی از نیرویهای انسانی متعهد، متخصص و مجرب همواره در این امر پیشگام بوده و یکی از مجهزترین و تخصصی ترین مراکز تعمیر و ریکاوری اطلاعات هاردهای اکسترنال می باشد، شرکت سایان سیستم خدمات تخصصی خود را در زمینه تعمیر و ریکاوری اطلاعات در کوتاهترین زمان و با مناسب ترین هزینه به کلیه نهادها، ارگانها، سازمانها و مراکز اداری، صنعتی، بازرگانی، خدماتی و کلیه هموطنان گرامی ارائه می نماید. لازم به ذکر است کلیه خدمات تخصصی ارائه در شرکت سایان سیستم و زیر نظر برترین مهندسین این حوزه انجام می گردد. با توجه به اینکه بازیابی اطلاعات هارد و تعمیر هارد دیسک جزء مشاغل بسیار حساس و ظریف در صنعت IT می باشد، شما مي توانيد از طريق مشاوره آنلاين و یا تماس با واحد ریکاوری و بازیابی اطلاعات شرکت سایان سیستم، از مشكل دستگاه خود، راهکارهای لازم و هزينه تقريبي آن مطلع شويد و در صورت تمایل اقدام به رفع مشكل مورد نظر نمائيد.

برخی از برندهای معروف هارد اکسترنال که در مرکز بازیابی اطلاعات سایان سیستم تعمیر و بازیابی می شود عبارتند از :


بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال ای دیتا
Adata External Hard Disk Recovery
بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال وسترن دیجیتال
WD External Hard Disk Recovery
بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال سگیت
Seagate External Hard Disk Recovery
بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال سیلیکون پاور
S.P External Hard Disk Recovery
بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال توشیبا
Toshiba External Hard Disk Recovery
بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال ترنسند
Transend External Hard Disk Recovery
بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال اپیسر
Apacer External Hard Disk Recovery
بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال پی کیو آی
PQI External Hard Disk Recovery
بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال فری کام
Freecom External Hard Disk Recovery
بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال لسی
LaCie External Hard Disk Recovery
بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال مکستورر
Maxtor External Hard Disk Recovery
بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال سونی
Sony External Hard Disk Recovery


ریکاوری اطلاعات هارد دیسک اینترنال لپ تاپ- Laptop Hard Drive Recovery

بازیابی اطلاعات هارد لپ تاپریکاوری اطلاعات هارد کامپیوتر - Computer hard drive recovery

بازیابی اطلاعات هارد اینترنال کامپیوترریکاوری اطلاعات هارد اکسترنال - External hard disk data recovery

بازیابی اطلاعات هارد اکسترنالریکاوری هارد دورین عکاسی - Camera hard drive data recovery

بازیابی اطلاعات حافظه دوربین عکاسیریکاوری اطلاعات پاک شده گوشی های اندرویدی - phone cell data recovery

بازیابی اطلاعات حافظه موبایلریکاوری اطلاعات پاک شده فلش مموری - Flash memory data recovery

بازیابی اطلاعات فلش مموریبازیابی اطلاعات کارت حافظه میکرو اس دی

بازیابی اطلاعات مموری کارتریکاوری هارد دوربین مداربسته - ریکاوری هارد دستگاه دی وی آر

ریکاوری هارد دوربین مدار بستهبرخی از خدمات تخصصی مرتبط با ریکاوری اطلاعات که در شرکت سایان سیستم واحد بازیابی اطلاعات ارائه می گردد عبارتند از:

ریکاوری اطلاعات پاک شده ویندوز ریکاوری اطلاعات فرمت شده ریکاوری اطلاعات پس از نصب ویندوز ریکاوری اطلاعات پاک شده توسط ویروس ریکاوری اطلاعات پاک شده توسط آنتی ویروس ریکاوری اطلاعات هارد با فرمت FAT16 بازیابی اطلاعات هارد با فرمت FAT32 ریکاوری اطلاعات هارد با فرمت NTFS بازیابی اطلاعات هارد با فرمت NTFS5 و ExtFAT ریکاوری اطلاعات هارد ساتا(SATA) ریکاوری اطلاعات دیسک پاتا(IDE) ریکاوری اطلاعات از دیسک SCSI ریکاوری اطلاعات کارت حافظه اس دی بازیابی اطلاعات کارت حافظه یو اس بی ریکاوری اطلاعات فلش مموری بازیابی اطلاعات پایگاه داده اس کیو ال ریکاوری اطلاعات پایگاه داده اوراکل Oracle بازیابی اطلاعات بانک اطلاعاتی و پایگاه داده DB2 بازیابی پیامک ها و مخاطبین پاک کشده از موبایل ریکاوری اطلاعات گوشی های اپل با IOS ریکاوری اطلاعات گوشی ها با سیستم عامل اندروید ریکاوری اطلاعات از iTunes و iCloud ریکاوری فایل های صوتی و تصویری ریکاوری و بازیابی فایل های ویدئویی ریکاوری الگوهای استاندارد RAID ریکاوری سطوح RAID ترکیبی ریکاوری اطلاعات پس از دست رفتن پارتیشن MBR ریکاوری اطلاعات پس از دست رفتن بوت سکتور ریکاوری پس از حذف File Allocation Table ریکاوری اطلاعات پارتیشن های رمزنگاری شده ریکاوری اطلاعات درایو قفل شده BitLocker ریکاوری اطلاعات هارد بعد از پارتیشن بندی ریکاوری اطلاعات هارد بعد از Fdisk بازیابی فایل های رمزگذاری شده (EFS) فایل های بازیابی فایل های فشرده شده fragmented بازیابی کلمه عبور انواع ویندوز و سیستم عامل ها بازیابی کلمه عبور یوزر ادمین ویندوز سرور ریکاوری اطلاعات هاردهایی که شناسایی نمی شوند ریکاوری اطلاعات هاردهایی که دیتکت نمی شوند ریکاوری اطلاعات هاردهای دارای بد سکتور ریکاوری اطلاعات هاردهای صدمه دیده ریکاوری پارتیشنی که به اشتباه حذف شده است ریکاوری اطلاعات پس از اف دیسک(Fdisk) ریکاوری اطلاعات پاک شده حافظه اکسترنال ریکاوری اطلاعات پاک شده حافظه اینترنال ریکاوری اطلاعات پاک شده گوشی های اندرویدی ریکاوری اطلاعات پاک شده دوربین های عکاسی ریکاوری اطلاعات پاک شده انواع کارت های حافظه ریکاوری اطلاعات پاک شده دستگاه دی وی آی ریکاوری اطلاعات دوربین های مدار بسته ریکاوری رمز ایمیل ریکاوری اطلاعات ذخیره شده در مرورگر
ریکاوری اطلاعات هارد اکسترنال ای دیتا و روند تعمیر هارد قبل از ریکاوری
هاردهای اکسترنال با توجه به نوع طراحی، درگاه اتصال به کامپیوتر(usb2,usb3) و قابلیت‌هایی که دارند به انواع مختلفی تقسیم می‌شوند. همچنین شرکت‌های زیادی به طراحی و تولید هارد اکسترنال می‌پردازند که این موضوع باعث شده انتخاب یک هارد اکسترنال مناسب کار ساده‌ای نباشد. یکی از شرکت‌های فعال در تولید هارد اکسترنال شرکت ای دیتا است. هارد اکسترنال ای دیتا در زمره‌ی هاردهای اکسترنال مقاوم قرار می‌گیرد و مشخصاتی به آن اضافه شده است تا در برابر عوامل بیرونی مقاومت بیشتری داشته باشد.این هارد در برابر ضربه و سقوط از ارتفاع وهمچنین در برابر آب و گرد و خاک مقاوم است. سازنده‌ی محصول تضمین‌ کرده است که در صورت قرارگرفتن در شرایط جوی بیابان، غبار به درون محصول نفوذ نمی‌کند. اتصال هارد به کامپیوتر با استفاده از رابط USB 3.0 انجام می‌شود. کابل اتصال این هارداکسترنال به کامپیوتر در شیاری که دور بدنه تعبیه شده‌ است، محکم می‌شود. این طراحی، احتمال گم‌شدن کابل را به حداقل می‌رساند.
با همه ی این تعاریف، در واقعیت شرکت ADATA  تولید کننده هارد دیسک نیست بلکه تولید کننده باکس هارد دیسک است به این ترتیب که باکس را تولید و از تولید کنندگانی مانند شرکت های WD , Seagate , Toshiba , Samsung  هارد دیسک را خریداری می کند و پس از جای گذاری در باکس خود آن را بفروش می رساند. اندکی پشت پرده ی این هاردهای زیبا باید به خواص ضد ضربه بودن و ضد آب بودن آن ها شک کرد چرا که روزانه هاردهای بسیاری حتی از همین برند که ضد ضربه است، به ما مراجعه می نمایند. خرابی هایی که ممکن است برای هاردهای Adata بوجود بیاید وابسته به هاردی می باشد که در داخل آن قرار گرفته است.هاردهایی که برند Adata ای دیتا در داخل باکس های خود قرار می دهد اغلبا از برند توشیبا ، سامسونگ و یا وسترن می باشد که خرابی های متداول هر کدام از این هاردهای توشیبا ، سامسونگ ، وسترن با یکدیگر فرق می کند که می توانید با مراجعه به هر کدام از توضیحات این هاردها مشکلات متداول در این هاردها را مطالعه نمائید.
شیوه ی بازیابی اطلاعات در شرکت سایان سیستم به این گونه است که ما ابتدا سعیمان بر این خواهد بود که اقدام به تعمیر هارد با حفظ اطلاعات مشتری نمائیم و در صورتی که خرابی هارد بیش از حد متعارف بود و امکان تعمیر آن نباشد اقدام لازم جهت بازگردان و ریکاوری اطلاعات را انجام خواهیم داد،
برخی از تعمیراتی که در این مرکز انجام می گردد به شرح زیر می باشد:
 • تعمیر هارد اکسترنال ADATA هنگام عدم شناسایی آن توسط کامپیوتر و لپ تاپ
 • تعمیر هارد اکسترنال ADATA زمان ایراد برد اصلی هارد
در بعضی از مواقع نوسان برق باعث سوختن برد تبدیل و برد اصلی هارد دیسک می گردد که در این حالت باید برد هارد دیسک تعمیر یا تعویض شود تا بتوان به اطلاعات دسترسی پیدا کرد. در شرکت سایان سیستم ابتدا اقدام به تعمیر برد می گردد و اگر این امر ممکن نبود با تعویض برد و پروسه یکسان سازی برد مشابه به اطلاعات دسترسی پیدا میکنیم.
 • تعمیر هارد اکسترنال ADATA هنگام سوختن یا نیم سوز شدن برد یو اس بی
در خوشبینانه ترین حالت نوسانات برق باعث سوختگی یا خرابی برد تبدیل یو اس بی هارد دیسک می گردد که در این حالت با تعویض برد یو اس بی می توان به دیتا و اطلاعات هارد دسترسی پیدا کرد،  یا اینکه می توانید هارد را از باکس خارج کنید و بصورت مستقیم به سیستم خود وصل کنید و به اطلاعات آن دسترسی پیدا کنید البته به این نکته هم توجه کنید در بعضی از مدل های هارد اکسترنال ADATA اطلاعات بصورت کد گذاری شده ذخیره سازی می گردد  که بدون برد تبدیل به اطلاعات آن دسترسی نخواهید پیدا کرد و درایو حاوی اطلاعات شما نمایش داده نخواهد شد و در Disk management  بصورت unallocated یا Raw  نمایش داده خواهد شد که در این حالت به هیچ عنوان نباید هارد را دستکاری کرد. هرگونه ساختن، پاک کردن پارتیشن در Disk management باعث خرابی بیشتر اطلاعات می گردد.
 • تعمیر هارد اکسترنال ADATA زمانی که هارد دارای ایرادات فریم وری باشد.
 • تعمیر هارد اکسترنال ADATA زمانی که هارد را شناسایی می شود ولی  اطلاعات درایو یا پارتیشن مخفی شده و یا نمایش داده نمی شود
 • تعمیر هارد اکسترنال ADATA در نوسانات برق و مشکلات ناشی از نوسانات برق
در پایان به برخی از مدل های هارد اکسترنال ای دیتا اشاره می کنیم که در مرکز تعمیرات و ریکاوری اطلاعات شرکت سایان سیستم بازیابی می گردد.
 
مدل هارد اکسترنال مدل هارد اکسترنال
ریکاوری هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD710 ریکاوری هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD720
ریکاوری هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD725 ریکاوری هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD710 Pro
ریکاوری هارد اکسترنال ای دیتا مدل HV100 ریکاوری هارد اکسترنال ADATA مدل HD700
ریکاوری هارد اکسترنال ADATA مدل HV620S ریکاوری هارد اکسترنال ای دیتا مدل HM900
ریکاوری هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD650X ریکاوری هارد اکسترنال ای دیتا مدل HV300
ریکاوری هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD725 ریکاوری هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD720
ریکاوری هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD710 ریکاوری هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD710
ریکاوری هارد اکسترنال ای دیتا مدل HM900 ریکاوری هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD330
ریکاوری هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD710M ریکاوری هارد اکسترنال ای دیتا مدل HV620
ریکاوری هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD710M Pro ریکاوری هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD710M
ریکاوری هارد اکسترنال ای دیتا مدل HM900 ریکاوری هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD710 Pro
ریکاوری هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD650X ریکاوری هارد اکسترنال ای دیتا مدل HC660
ریکاوری هارد اکسترنال ای دیتا مدل Dashdrive HV620 ریکاوری هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD710A
ریکاوری هارد اکسترنال ای دیتا مدل HC660 ریکاوری هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD710M Pro
ریکاوری هارد اکسترنال ای دیتا مدل NH13 ریکاوری هارد اکسترنال ای دیتا مدل HV100
ریکاوری هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD720 ریکاوری هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD710A
ریکاوری هارد اکسترنال ای دیتا مدل Choice HC500 ریکاوری هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD650
ریکاوری هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD710A Pro ریکاوری هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD330
ریکاوری هارد اکسترنال ای دیتا مدل Dashdrive Etdte HE720 ریکاوری هارد اکسترنال ADATA مدل HV620S
ریکاوری هارد اکسترنال ای دیتا مدل NH13 ریکاوری هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD710A Pro
ریکاوری هارد اکسترنال ای دیتا مدل Dashdrive HV620 ریکاوری هارد اکسترنال ای دیتا مدل دیوربل HD650
ریکاوری هارد اکسترنال ای دیتا مدل Choice HC500 ریکاوری هارد اکسترنال ای دیتا مدل HV100
ریکاوری هارد اکسترنال ای دیتا مدل Choice HC500 ریکاوری هارد اکسترنال ای دیتا مدل NH13
ریکاوری هارد اکسترنال ای دیتا مدل Dashdrive Etdte HE720 ریکاوری هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD330
ریکاوری هارد ای دیتا مدل نوبیلیتی NH03 ریکاوری هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD710 ظرفیت 750 گیگابایت
ریکاوری هارد اکسترنال ای دیتا SH14 ریکاوری هارد ای دیتا مدل نوبیلیتی NH03


 
ریکاوری اطلاعات هارد اکسترنال وسترن دیجیتال(wd) و روند تعمیر و بازیابی هارد
یکی از شرکت های تولید کننده هارد اکسترنال شرکت «وسترن دیجیتال» (Western Digital) است. هارد های نسل جدید وسترن دیجیتال از رابط پرسرعت USB 3.0 برای انتقال اطلاعات استفاده می‌کند و به‌ صورت تئوریک قادراند اطلاعات را با حداکثر سرعت پنج گیگابیت بر ثانیه (640 مگابایت بر ثانیه) منتقل کند که البته این سرعت برای لپ تاپ ها و کامپیوترهایی که از سخت افزار بروز و سرعت بالائی دارند قابل لمس تر می باشد. البته اگر لپ‌تاپی در اختیار دارید که به نسخه‌های قدیمی  پورت USB مجهز است و تصمیم به تهیه‌ی این هارد دیسک گرفته‌اید، نباید هیچ نگرانی‌ای به دل راه دهید؛ زیرا که این هاردها از نسخه‌ی 2.0 و 1.1 یو اس بی هم پشتیبانی می‌کنند. این محصول خوش‌ساخت و قابل اطمینان، انرژی مورد نیاز خود را از طریق رابط USB تأمین می‌کند؛ بنابراین نیازی نیست یک آداپتور برق با وزنی اضافی را همیشه همراه خود داشته باشید. قابلیت پشتیبان‌گیری دستی و خودکار و سازگاری با نرم‌افزار امنیتی و انحصاری SmartWare وسترن دیجیتال از دیگر قابلیت‌های مهم این هارد دیسک ها هستند.
شرکت وسترن دیجیتال برای پشتیبان‌گیری از اطلاعات ضروری شما یک نرم‌افزار حرفه‌ای به نام WD Smart Ware طراحی کرده است. این نرم‌افزار که با هارد دیسک‌های سری المنتز وسترن دیجیتال هماهنگی کامل دارند و به صورت دستی و یا خودکار قادر به تهیه نسخه پشتیبان و پشتیبان گیری از اطلاعات شما می‌باشد. برای استفاده از این نرم‌افزار کافی است که آن را فعال نمایید تا به صورت مداوم و بدون ایجاد مزاحمت در هنگام استفاده از کامپیوتر و لپ‌تاپ و با استفاده از کمترین منابع پردازشی و حافظه از اطلاعات شما فایل پشتیبان تهیه شود. قابلیت دیگر استفاده از فضای ابری تحت وب می‌باشد. برای استفاده از این ویژگی شما می‌توانید با عضو بودن و یا داشتن حساب کاربری بر روی یکی از سایت‌هایی که در زمنیه فضای ابری فعالیت دارند مانند دراپ باکس (Dropbox) شما می‌توانید در هر زمان و هر مکانی که به اینترنت دسترسی داشته باشید، فایل‌های پشتیبان خود را روی وب سایت ذخیره نمایید و در زمان نیاز آن‌ها را بازخوانی کنید. همه ی این قابلیت ها باعث می گردد حتی در صورت خرابی کامل هاردتان حداقل به کلیه اطلاعاتتان دسترسی داشته باشید، که برای پیشگیری از حذف اطلاعات در مواقع خرابی هارد امکان بسیار مناسب و جالبی است.
با همه ی این تعاریف، پاک شدن اطلاعات بر اثر ضربات فیزیکی، نوسانات برق و یا اشتباهات انسانی امری اجتناب ناپذیر بوده و ناگزیر بعضا اتفاق می افتد، در این راستا یکی از خدمات تخصصی که شرکت سایان سیستم ارائه می شود بازگردانی اطلاعات هاردهای اکسترنال می باشد، شیوه ی بازیابی اطلاعات در شرکت سایان سیستم به این گونه است که ما ابتدا سعیمان بر این خواهد بود که اقدام به تعمیر هارد با حفظ اطلاعات مشتری نمائیم و در صورتی که خرابی هارد بیش از حد متعارف بود و امکان تعمیر آن نباشد اقدام لازم جهت بازگردان و ریکاوری اطلاعات را انجام خواهیم داد، برخی از تعمیراتی که در این مرکز انجام می گردد به شرح زیر می باشد:
 • تعمیر هارد اکسترنال وسترن دیجیتال هنگام عدم شناسایی آن توسط کامپیوتر و لپ تاپ
 • تعمیر هارد اکسترنال وسترن دیجیتال زمان ایراد برد اصلی هارد
در بعضی از مواقع نوسان برق باعث سوختن برد تبدیل و برد اصلی هارد دیسک می گردد که در این حالت باید برد هارد دیسک تعمیر یا تعویض شود تا بتوان به اطلاعات دسترسی پیدا کرد. در شرکت سایان سیستم ابتدا اقدام به تعمیر برد می گردد و اگر این امر ممکن نبود با تعویض برد و پروسه یکسان سازی برد مشابه به اطلاعات دسترسی پیدا میکنیم.
 • تعمیر هارد اکسترنال وسترن دیجیتال هنگام سوختن یا نیم سوز شدن برد یو اس بی
در خوشبینانه ترین حالت نوسانات برق باعث سوختگی یا خرابی برد تبدیل یو اس بی هارد دیسک می گردد که در این حالت با تعویض برد یو اس بی می توان به دیتا و اطلاعات هارد دسترسی پیدا کرد،  یا اینکه می توانید هارد را از باکس خارج کنید و بصورت مستقیم به سیستم خود وصل کنید و به اطلاعات آن دسترسی پیدا کنید البته به این نکته هم توجه کنید در بعضی از مدل های هارد اکسترنال وسترن دیجیتال اطلاعات بصورت کد گذاری شده ذخیره سازی می گردد  که بدون برد تبدیل به اطلاعات آن دسترسی نخواهید پیدا کرد و درایو حاوی اطلاعات شما نمایش داده نخواهد شد و در Disk management  بصورت unallocated یا Raw  نمایش داده خواهد شد که در این حالت به هیچ عنوان نباید هارد را دستکاری کرد. هرگونه ساختن، پاک کردن پارتیشن در Disk management باعث خرابی بیشتر اطلاعات می گردد.
 • تعمیر هارد اکسترنال وسترن دیجیتال زمانی که هارد دارای ایرادات فریم وری باشد.
 • تعمیر هارد اکسترنال وسترن دیجیتال زمانی که هارد را شناسایی می شود ولی  اطلاعات درایو یا پارتیشن مخفی شده و یا نمایش داده نمی شود
 • تعمیر هارد اکسترنال وسترن دیجیتال در نوسانات برق و مشکلات ناشی از نوسانات برق
در پایان به برخی از مدل های هارد اکسترنال وسترن دیجیتال اشاره می کنیم که در مرکز تعمیرات و ریکاوری اطلاعات شرکت سایان سیستم بازیابی و تعمیر می گردد.

مدل هارد اکسترنال مدل هارد اکسترنال
ریکاوری هارد اکسترنال وسترن دیجیتال مدل Elements ریکاوری هارد اکسترنال وسترن دیجیتال مدل My Passport WDBYFT0020B
ریکاوری هارد اکسترنال وسترن دیجیتال مدل My Passport WDBYNN0010B ریکاوری هارد اکسترنال وسترن دیجیتال مدل Elements
ریکاوری هارد اکسترنال وسترن دیجیتال مدل My Passport WDBYFT0040B ریکاوری هارد اکسترنال وسترن دیجیتال مدل My Book Desktop
ریکاوری هارد اکسترنال وسترن دیجیتال مدل My Cloud Home WDBVXC0040HWT ریکاوری هارد اکسترنال وسترن دیجیتال مدل My Passport Ultra WDBFKT0030BGY
ریکاوری هارد اکسترنال وسترن دیجیتال مدل My Passport Ultra WDBTLG0010B ریکاوری هارد اکسترنال وسترن دیجیتال مدل My Passport WDBYFT0030B
ریکاوری هارد اکسترنال وسترن دیجیتال مدل My Passport Ultra Premium ریکاوری هارد اکسترنال وسترن دیجیتال مدل My Cloud Home WDBVXC0060HWT
ریکاوری هارد اکسترنال وسترن دیجیتال مدل My Passport Ultra Premium ریکاوری هارد اکسترنال وسترن دیجیتال مدل My Cloud
ذخیره ساز تحت شبکه وسترن دیجیتال مدل My Cloud Home WDBVXC0030HWT ریکاوری هارد اکسترنال وسترن دیجیتال مدل مای پاسپورت آلترا
ریکاوری هارد بی‌سیم وسترن دیجیتال مدل مای پاسپورت وایرلس ریکاوری هارد اکسترنال وسترن دیجیتال مدل My Passport Ultra Premium
ریکاوری هارد اکسترنال وسترن دیجیتال مدل My Passport Wireless PRO ریکاوری هارد اکسترنال وسترن دیجیتال مدل My Passport Ultra Premium
ریکاوری هارد بی‌سیم وسترن دیجیتال مدل My Passport Wireless ریکاوری هارد اکسترنال وسترن دیجیتال مدل مای پاسپورت استودیو
ریکاوری هارد اکسترنال وسترن دیجیتال مدل مای پاسپورت آلترا ریکاوری هارد وسترن مای بوک لایو
ریکاوری هارد اکسترنال وسترن دیجیتال مدل مای پاسپورت استودیو ریکاوری هارد اکسترنال وسترن دیجیتال مدل My Passport Ultra Metal Edition
ریکاوری هارد وسترن مای بوک لایو ریکاوری هارد اکسترنال وسترن دیجیتال مدل مای بوک برای مک

 
ریکاوری اطلاعات هارد سیگیت و روند تعمیر و بازیابی اطلاعات هارد
مختصری درباره هارد اکسترنال سیگیت
شرکت سیگیت (Seagate) در زمینه‌ی تولید هارددیسک‌های اینترنال و اکسترنال، سابقه‌ای دور و دراز دارد و می‌توان به‌راحتی به محصولاتش اعتماد کرد. این هارددیسک اکسترنال با استفاده از رابط USB 3.0 به کامپیوتر وصل می‌شود؛ پورت USB 3.0 قابلیت پشتیبانی از نسخه‌های قدیمی‌تر را هم دارد و چنانچه از کامپیوتری استفاده می‌کنید که به پورت USB 2.0 یا USB 1.1 مجهز است، مشکلی از بابت ناسازگاری نخواهید داشت. برق مورد نیاز برای کارکردن هارددیسک از طریق همان کابل USB تامین می‌شود و به این ترتیب، دیگر به همراه داشتن یک آداپتور حجیم و سنگین نیازی نخواهید داشت. سیستم‌عامل ویندوز، این هاردها  را به سرعت و بدون نیاز به نصب هیچ برنامه‌ای شناسایی می‌کند و قادر است اطلاعات را از روی آن بخواند یا روی آن کپی کند. همه‌ چیز به سادگی و در کمال راحتی کاربر انجام می‌شود. نسل های جدید هارد اکسترنال سگیت علاوه ‌بر کامپیوترهای شخصی و لپ‌تاپ، قابلیت پشتیبانی کامل از مدیاپلیر‌ها‌ی خانگی و حتی کنسول‌های بازی را هم دارد و به‌راحتی می‌توانید از این هارد برای افزایش فضای کنسول‌ بازی خود استفاده کنید. تنها باید به این نکته توجه داشته ‌باشید که فرمت هارددیسک با فرمت قابل پشتیبانی دستگاه مورد نظر مطابقت داشته ‌باشد.این هارد برنامه‌ی بکاپ‌گیری یا رمزگذاری ندارد؛ اما ایجاد این قابلیت، از طریق برنامه‌های مربوطه به‌آسانی امکان‌پذیراست. فرمت دستگاه توسط شرکت سازنده NTFS قرار داده شده که بدون هیچ تغییری و به‌راحتی با تمامی نسخه‌های سیستم‌عامل ویندوز سازگاری دارد
با همه ی این تعاریف، پاک شدن اطلاعات بر اثر ضربات فیزیکی، نوسانات برق و یا اشتباهات انسانی امری اجتناب ناپذیر بوده و ناگزیر بعضا اتفاق می افتد، در این راستا یکی از خدمات تخصصی که شرکت سایان سیستم ارائه می دهد: بازگردانی اطلاعات هاردهای اکسترنال می باشد، شیوه ی بازیابی اطلاعات در شرکت سایان سیستم به این گونه است که ما ابتدا سعیمان بر این خواهد بود که اقدام به تعمیر هارد با حفظ اطلاعات مشتری نمائیم و در صورتی که خرابی هارد بیش از حد متعارف بود و امکان تعمیر آن نباشد اقدام لازم جهت بازگرداندن و ریکاوری اطلاعات را انجام خواهیم داد.
 برخی از خدمات تخصصی که در واحد بازیابی اطلاعات شرکت سایان سیستم ارائه می شود به شرح زیر می باشد:
 • تعمیر هارد اکسترنال سیگیت هنگام عدم شناسایی آن توسط کامپیوتر و لپ تاپ
 • تعمیر هارد اکسترنال سیگیت زمان ایراد برد اصلی هارد
در بعضی از مواقع نوسان برق باعث سوختن برد تبدیل و برد اصلی هارد دیسک می گردد که در این حالت باید برد هارد دیسک تعمیر یا تعویض شود تا بتوان به اطلاعات دسترسی پیدا کرد. در شرکت سایان سیستم ابتدا اقدام به تعمیر برد می گردد و اگر این امر ممکن نبود با تعویض برد و پروسه یکسان سازی برد مشابه به اطلاعات دسترسی پیدا میکنیم.
 • تعمیر هارد اکسترنال سیگیت هنگام سوختن یا نیم سوز شدن برد یو اس بی
در خوشبینانه ترین حالت نوسانات برق باعث سوختگی یا خرابی برد تبدیل یو اس بی هارد دیسک می گردد که در این حالت با تعویض برد یو اس بی می توان به دیتا و اطلاعات هارد دسترسی پیدا کرد،  یا اینکه می توانید هارد را از باکس خارج کنید و بصورت مستقیم به سیستم خود وصل کنید و به اطلاعات آن دسترسی پیدا کنید البته به این نکته هم توجه کنید در بعضی از مدل های هارد اکسترنال سیگیت اطلاعات بصورت کد گذاری شده ذخیره سازی می گردد  که بدون برد تبدیل به اطلاعات آن دسترسی نخواهید پیدا کرد و درایو حاوی اطلاعات شما نمایش داده نخواهد شد و در Disk management  بصورت unallocated یا Raw  نمایش داده خواهد شد که در این حالت به هیچ عنوان نباید هارد را دستکاری کرد. هرگونه ساختن، پاک کردن پارتیشن در Disk management باعث خرابی بیشتر اطلاعات می گردد.
 • تعمیر هارد اکسترنال سیگیت زمانی که هارد دارای ایرادات فریم وری باشد.
 • تعمیر هارد اکسترنال سیگیت زمانی که هارد را شناسایی می شود ولی  اطلاعات درایو یا پارتیشن مخفی شده و یا نمایش داده نمی شود
 • تعمیر هارد اکسترنال سیگیت در نوسانات برق و مشکلات ناشی از نوسانات برق
در پایان به برخی از مدل های هارد اکسترنال سیگیت اشاره می کنیم که در مرکز تعمیرات و ریکاوری اطلاعات شرکت سایان سیستم بازیابی و تعمیر می گردد.
 
مدل هارد اکسترنال مدل هارد اکسترنال
ریکاوری هارد اکسترنال سیگیت مدل Expansion Portable STEA2000400 ریکاوری هارد اکسترنال سیگیت مدل Backup Plus Stdm
ریکاوری هارد اکسترنال سیگیت مدل Backup Plus Portable ریکاوری هارد اکسترنال سیگیت مدل Expansion Portable STEA4000400
ریکاوری هارد اکسترنال سیگیت مدل Backup Plus Ultra Stdm ریکاوری هارد اکسترنال سیگیت مدل Backup Plus Hub Desktop
ریکاوری هارد اکسترنال سیگیت مدل Backup Plus Portable ریکاوری هارد اکسترنال سیگیت مدل Backup Plus Stdm
ریکاوری هارد اکسترنال سیگیت مدل Backup Plus Stdm ریکاوری هارد اکسترنال سیگیت مدل Backup Plus Ultra Stdm
ریکاوری هارد اکسترنال سیگیت مدل Backup Plus Hub Desktop ریکاوری هارد اکسترنال سیگیت اسلیم - 500 گیگابایت
ریکاوری هارد اکسترنال سیگیت مدل Wireless Plus Mobile ریکاوری هارد اکسترنال سیگیت مدل اکسپنشن پرتابل
ریکاوری هارد اکسترنال سیگیت مدل Backup Plus Desktop ریکاوری هارد اکسترنال سیگیت مدل Expansion Desktop STEB3000200
ریکاوری هارد اکسترنال سیگیت مدل Backup Plus Desktop ریکاوری هارد اکسترنال سیگیت مدل Backup Plus Desktop
ریکاوری هارد اکسترنال سیگیت مدل Innov8 ریکاوری هارد اکسترنال سیگیت مدل Expansion Desktop STEB5000200
ریکاوری هارد اکسترنال سیگیت مدل اکسپنشن پرتابل ریکاوری هارد اکسترنال سیگیت مدل Backup Plus Desktop
ریکاوری هارد اکسترنال سیگیت مدل Expansion Desktop STEB2000200 ریکاوری هارد اکسترنال و قابل حمل سیگیت مدل بک آپ پلاس فست
ریکاوری هارد اکسترنال سیگیت مدل Backup Plus Desktop ریکاوری هارد اکسترنال سیگیت مدل اکسپنشن دسکتاپ
ریکاوری هارد اکسترنال سیگیت مدل سنترال ذخیره ساز تحت شبکه سیگیت مدل بلک آرمور 220
ریکاوری هارد سیگیت نت ورک گوفلکس هوم - 1 ترابایت ریکاوری هارد اکسترنال سیگیت مدل اکسپنشن پرتابل ظرفیت 1.5 ترابایت
ریکاوری هارد سیگیت پرتابل فیری اجنت گو - 500 گیگابایت ریکاوری هارد سیگیت اکسترنال فیری اجنت گوفلکس دسک
ریکاوری اطلاعات هارد سیلیکون پاور و روند تعمیر و بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال
معرفی هارد اکسترنال سیلیکون پاور
سیلیکون پاور شرکتی است که در زمینه تولید قطعات کامپیوتری به‌خصوص درایوهای ذخیره‌سازی مانند هارد دیسک اکسترنال، اینترنال و انواع حافظه فلش شهرت دارد. این شرکت که از سال 2003 و با ترکیب چند شرکت و گروه شروع به کار کرد، در اصل تایوانی است؛ اما امروزه شعب خود را گسترش داده و در بسیاری از کشورهای آسیایی و اروپایی مانند: هلند، ژاپن، روسیه و چین فعالیت دارد و محصولات آن در سراسر جهان فروخته می‌شود. بدنه اکثر این هارددیسک ها در برابر خط و خش و به‌جاماندن اثر انگشت مقاوم‌سازی شده است. این هارددیسک‌ از رابط پرسرعت USB 3.0 بهره می‌برد که از نسل قبلی رابط‌های USB یعنی USB 2.0 بسیار سریع‌تر است، بنابراین در صرفه‌جویی وقت، به شما کمک شایانی می‌کند. هارد اکسترنال سیلیکون پاور علاوه بر قابل حمل بودن، سرعت بالایی نیز دارد و در مقایسه با مدل‌های مشابه، اگر سریع‌ترین نباشد، جزو سریع‌ترین‌ها قرار می‌گیرد. البته ناگفته نماند این هارددیسک از رابط USB 2.0 هم پشتیبانی می‌کند. این هارددیسک ها برق مورد نیاز خود را از همین رابط USB تأمین می‌کنند، بنابراین شما دیگر نیازی به داشتن یک آداپتور مجزا و حمل وزن اضافه ندارید.
یکی از نگرانی‌های اکثر کاربران کامپیوتر که اطلاعات خود را در هارددیسک اکسترنال حمل‌ می‌کنند، برقراری امنیت اطلاعات است. بخشی از امنیت اطلاعات مربوط می‌شود به مشکلات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری مانند بد‌سکتورها که به یاری مقاومت خوب این هارددیسک در برابر ضربات احتمالی احتمال آن تا حدی کاهش می‌یابد. اما مشکل اصلی چیزی فراتر از چیزی که گفته شد است و آن سرقت اطلاعات است. مهندسان شرکت سیلیکون پاور نرم‌افزاری به نام Silicon Power HDD Lock Utility را طراحی کرده‌اند که به یاری آن می‌توانید روی تمامی فایل‌های خود رمز عبور قرار دهید. مشکلی که از این نرم‌افزار می‌توان گرفت این است که اگر رمز عبور قرار داده شده روی فایل‌های خود را فراموش کنید، راه‌ حلی برای بازیابی آن ندارید. اگر قرار دادن رمز عبور روی فایل‌های موجود در هارددیسک اکسترنال برایتان با اهمیت است، به شما پیشنهاد می‌کنیم از نرم‌افزارهای دیگری که برای این امر طراحی شده‌اند و مشکلاتی مانند Silicon Power HDD Lock Utility را ندارند، استفاده کنید

با همه ی این تعاریف، پاک شدن اطلاعات بر اثر ضربات فیزیکی، نوسانات برق و یا اشتباهات انسانی امری اجتناب ناپذیر بوده و ناگزیر بعضا اتفاق می افتد، در این راستا یکی از خدمات تخصصی که شرکت سایان سیستم ارائه می دهد: بازگردانی اطلاعات هاردهای اکسترنال می باشد، شیوه ی بازیابی اطلاعات در شرکت سایان سیستم به این گونه است که ما ابتدا سعیمان بر این خواهد بود که اقدام به تعمیر هارد با حفظ اطلاعات مشتری نمائیم و در صورتی که خرابی هارد بیش از حد متعارف بود و امکان تعمیر آن نباشد اقدام لازم جهت بازگرداندن و ریکاوری اطلاعات را انجام خواهیم داد.
 برخی از خدمات تخصصی که در واحد بازیابی اطلاعات شرکت سایان سیستم ارائه می شود به شرح زیر می باشد:
 • تعمیر هارد اکسترنال سیلیکون پاور هنگام عدم شناسایی آن توسط کامپیوتر و لپ تاپ
 • تعمیر هارد اکسترنال سیلیکون پاور زمان ایراد برد اصلی هارد
در بعضی از مواقع نوسان برق باعث سوختن برد تبدیل و برد اصلی هارد دیسک می گردد که در این حالت باید برد هارد دیسک تعمیر یا تعویض شود تا بتوان به اطلاعات دسترسی پیدا کرد. در شرکت سایان سیستم ابتدا اقدام به تعمیر برد می گردد و اگر این امر ممکن نبود با تعویض برد و پروسه یکسان سازی برد مشابه به اطلاعات دسترسی پیدا میکنیم.
 • تعمیر هارد اکسترنال سیلیکون پاور هنگام سوختن یا نیم سوز شدن برد یو اس بی
در خوشبینانه ترین حالت نوسانات برق باعث سوختگی یا خرابی برد تبدیل یو اس بی هارد دیسک می گردد که در این حالت با تعویض برد یو اس بی می توان به دیتا و اطلاعات هارد دسترسی پیدا کرد،  یا اینکه می توانید هارد را از باکس خارج کنید و بصورت مستقیم به سیستم خود وصل کنید و به اطلاعات آن دسترسی پیدا کنید البته به این نکته هم توجه کنید در بعضی از مدل های هارد اکسترنال سیلیکون پاور اطلاعات بصورت کد گذاری شده ذخیره سازی می گردد  که بدون برد تبدیل به اطلاعات آن دسترسی نخواهید پیدا کرد و درایو حاوی اطلاعات شما نمایش داده نخواهد شد و در Disk management  بصورت unallocated یا Raw  نمایش داده خواهد شد که در این حالت به هیچ عنوان نباید هارد را دستکاری کرد. هرگونه ساختن، پاک کردن پارتیشن در Disk management باعث خرابی بیشتر اطلاعات می گردد.
 • تعمیر هارد اکسترنال سیلیکون پاور زمانی که هارد دارای ایرادات فریم وری باشد.
 • تعمیر هارد اکسترنال سیلیکون پاور زمانی که هارد را شناسایی می شود ولی  اطلاعات درایو یا پارتیشن مخفی شده و یا نمایش داده نمی شود
 • تعمیر هارد اکسترنال سیلیکون پاور در نوسانات برق و مشکلات ناشی از نوسانات برق
در پایان به برخی از مدل های هارد اکسترنال سیلیکون پاور اشاره می کنیم که در مرکز تعمیرات و ریکاوری اطلاعات شرکت سایان سیستم بازیابی و تعمیر می گردد.
 
مدل هارد اکسترنال مدل هارد اکسترنال
ریکاوری هارد اکسترنال سیلیکون پاور مدل Stream S03 ریکاوری هارد اکسترنال سیلیکون پاور مدل Armor A80
ریکاوری هارد اکسترنال سیلیکون پاور مدل Armor A85 ریکاوری هارد اکسترنال Sitdcon Power مدل Armor A80
ریکاوری هارد اکسترنال سیلیکون پاور مدل Armor A65 ریکاوری هارد اکسترنال سیلیکون پاور مدل Armor A65M
ریکاوری هارد اکسترنال سیلیکون پاور مدل Armor A75 ریکاوری هارد اکسترنال سیلیکون پاور مدل Armor A75
ریکاوری هارد اکسترنال سیلیکون پاور مدل D30 ریکاوری هارد اکسترنال سیلیکون پاور مدل Armor A30
ریکاوری هارد اکسترنال سیلیکون پاور مدل Armor A62S ریکاوری هارد اکسترنال سیلیکون پاور مدل Armor A60
ریکاوری هارد اکسترنال سیلیکون پاور مدل Armor A65M ریکاوری هارد اکسترنال Sitdcon Power مدل آرمور A15
ریکاوری هارد اکسترنال سیلیکون پاور مدل Armor A85 ریکاوری هارد اکسترنال Sitdcon Power مدل دایموند D05
ریکاوری هارد اکسترنال سیلیکون پاور مدل Armor A85 ریکاوری هارد اکسترنال Sitdcon Power مدل دایموند D06
ریکاوری هارد اکسترنال Sitdcon Power مدل استریم S03 ریکاوری هارد اکسترنال Sitdcon Power مدل اسکای شیر H10
ریکاوری هارد سیلیکون پاور آرمور ای70 - 750 گیگابایت ریکاوری هارد سیلیکون پاور آرمور ای 10 - 750 گیگابایت
ریکاوری هارد اکسترنال Sitdcon Power مدل آرمور A80 ریکاوری هارد سیلیکون پاور آرمور ای 50
ریکاوری هارد سیلسیلیکون ون پاور استورم اس 10 ریکاوری هارد سیلیکون پاور استورم اس 20
ریکاوری هارد سیلیکون پاور پرتابل دایموند D20 ریکاوری هارد سیلیکون پاور استورم اس 10
ریکاوری هارد سیلیکون پاور آرمور ای 50 ریکاوری هارد سیلیکون پاور دایموند D10
ریکاوری اطلاعات هارد اکسترنال توشیبا و روند تعمیر و بازیابی اطلاعات
معرفی هارد اکسترنال توشیبا
شرکت توشیبا یکی از برندهای معتبر در زمینه ی تولید تجهیزات ذخیره‌سازی اطلاعات است که حافظه‌ی داخلی بسیاری از لپ تاپ‌ها و هاردهای اکسترنال ساخته شده توسط شرکت‌های دیگر را تولید می‌کند. بهره بردن از درگاه USB3.0 به عنوان واسط هارد با لپ تاپ باعث شده که کاربر بتواند با سرعت زیاد به انتقال اطلاعات بپردازد. هارد اکسترنال توشیبا برای تامین انرژی خود نیازی به آداپتور برق ندارد. این موضوع باعث شده که بتوان در هر زمانی به راحتی استفاده کرد. طراحی مینیمال در این محصول آن ‌را به یک هارد اکسترنال بسیار شیک تبدیل کرده است. شرکت توشیبا نرم افزاری را برای تهیه‌ی نسخه‌ی پشتیبان از هارد توسعه داده است که می‌تواند بسیار کاربردی باشد. شرکت توشیبا همراه با ارائه‌ی هارد اکسترنال های نسل جدید خود نرم افزاری را برای داشتن تجربه‌ی حرفه‌ای‌تر از ذخیره‌سازی اطلاعات روی هارد اکسترنال ارائه کرده است. یک نرم‌افزار حرفه‌ای با رابط کاربری بسیار ساده برای تهیه‌ی نسخه‌ی پشتیبان (بک آپ) به صورت اتوماتیک که می‌تواند تضمین کننده‌ی حفظ اطلاعات مهم شما باشد. همچنین برای آن‌که در صورت گم‌شدن هارد تهدیدی برای دزدیده شدن اطلاعات وجود نداشته باشد، قابلیتی برای رمزگذاری روی آن تعبیه شده که می‌تواند بسیار کاربردی باشد.
با همه ی این تعاریف، پاک شدن اطلاعات بر اثر ضربات فیزیکی، نوسانات برق و یا اشتباهات انسانی امری اجتناب ناپذیر بوده و ناگزیر بعضا اتفاق می افتد، در این راستا یکی از خدمات تخصصی که شرکت سایان سیستم ارائه می دهد: بازگردانی اطلاعات هاردهای اکسترنال می باشد، شیوه ی بازیابی اطلاعات در شرکت سایان سیستم به این گونه است که ما ابتدا سعیمان بر این خواهد بود که اقدام به تعمیر هارد با حفظ اطلاعات مشتری نمائیم و در صورتی که خرابی هارد بیش از حد متعارف بود و امکان تعمیر آن نباشد اقدام لازم جهت بازگرداندن و ریکاوری اطلاعات را انجام خواهیم داد.
 برخی از خدمات تخصصی که در واحد بازیابی اطلاعات شرکت سایان سیستم ارائه می شود به شرح زیر می باشد:
 • تعمیر هارد اکسترنال توشیبا هنگام عدم شناسایی آن توسط کامپیوتر و لپ تاپ
 • تعمیر هارد اکسترنال توشیبا زمان ایراد برد اصلی هارد
در بعضی از مواقع نوسان برق باعث سوختن برد تبدیل و برد اصلی هارد دیسک می گردد که در این حالت باید برد هارد دیسک تعمیر یا تعویض شود تا بتوان به اطلاعات دسترسی پیدا کرد. در شرکت سایان سیستم ابتدا اقدام به تعمیر برد می گردد و اگر این امر ممکن نبود با تعویض برد و پروسه یکسان سازی برد مشابه به اطلاعات دسترسی پیدا میکنیم.
 • تعمیر هارد اکسترنال توشیبا هنگام سوختن یا نیم سوز شدن برد یو اس بی
در خوشبینانه ترین حالت نوسانات برق باعث سوختگی یا خرابی برد تبدیل یو اس بی هارد دیسک می گردد که در این حالت با تعویض برد یو اس بی می توان به دیتا و اطلاعات هارد دسترسی پیدا کرد،  یا اینکه می توانید هارد را از باکس خارج کنید و بصورت مستقیم به سیستم خود وصل کنید و به اطلاعات آن دسترسی پیدا کنید البته به این نکته هم توجه کنید در بعضی از مدل های هارد اکسترنال توشیبا اطلاعات بصورت کد گذاری شده ذخیره سازی می گردد  که بدون برد تبدیل به اطلاعات آن دسترسی نخواهید پیدا کرد و درایو حاوی اطلاعات شما نمایش داده نخواهد شد و در Disk management  بصورت unallocated یا Raw  نمایش داده خواهد شد که در این حالت به هیچ عنوان نباید هارد را دستکاری کرد. هرگونه ساختن، پاک کردن پارتیشن در Disk management باعث خرابی بیشتر اطلاعات می گردد.
 • تعمیر هارد توشیبا زمانی که هارد دارای ایرادات فریم وری باشد.
 • تعمیر هارد توشیبا زمانی که هارد را شناسایی می شود ولی  اطلاعات درایو یا پارتیشن مخفی شده و یا نمایش داده نمی شود
 • تعمیر هارد اکسترنال توشیبا در نوسانات برق و مشکلات ناشی از نوسانات برق
در پایان به برخی از مدل های هارد اکسترنال توشیبا اشاره می کنیم که در مرکز تعمیرات و ریکاوری اطلاعات شرکت سایان سیستم بازیابی و تعمیر می گردد.
  
 • ریکاوری هارد اکسترنال توشیبا مدل Canvio Advance
 • ریکاوری هارد اکسترنال توشیبا مدل Canvio Basics
 • ریکاوری هارد اکسترنال توشیبا مدل Canvio Ready
 • ریکاوری هارد اکسترنال توشیبا مدل CANVIO AEROCAST
 • ریکاوری هارد اکسترنال توشیبا مدل Canvio Connect II
 • ریکاوری هارد اکسترنال توشیبا مدل Canvio Ready
 • ریکاوری هارد اکسترنال توشیبا مدل Canvio for Desktop
 • ریکاوری هارد اکسترنال توشیبا مدل CANVIO PREMIUM
 • ریکاوری هارد اکسترنال توشیبا مدل Canvio Slim
 • ریکاوری هارد اکسترنال توشیبا مدل Stor.e Canvio
 • ریکاوری هارد اکسترنال توشیبا مدل Stor.e Basics
 • ریکاوری هارد اکسترنال توشیبا مدل Canvio Desk
 • ریکاوری هارد توشیبا استور پارتنر
 • ریکاوری هارد اکسترنال توشیبا مدل Canvio Advanceریکاوری هارد توشیبا پرتابل استور ای ال یو

نمایندگی ها و گواهینامه ها سایان سیستم

نمایندگی بازرگانی مهر
نمایندگی بهین تکنولوژی
نمایندگی آسیاتک در شبستر
نمایندگی واگذاری اینترنت مخابرات
عضو اتحادیه نظام صنفی کامپیوتر در تبریز

شرکت سایان سیستم

مجموعه سایان سیستم فعالیت خود را از سال 1380 و با بیشتر از 16 سال تجربه در امور مربوط به رایانه ائم از سخت افزار، نرم افزار، شبکه و تجهیزات رایانه ای از قبیل فروش و تعمیرات تخصصی کامپیوتر، تعمیرات تخصصی لپ تاپ، تعمیرات تخصصی چاپگر و ماشین های اداری، تعمیرات تخصصی مانیتور و انواع بردهای صنعتی، بازیابی و ریکاوری اطلاعات و طراحی وب سایت آغاز نموده است و با اخذ نمایندگی رسمی شرکت هایی از جمله نمایندگی رسمی بهین تکنولوژی، نمایندگی رسمی بازرگانی مهر در زمینه ی فروش و گارانتی لپتاپهای Asus،Lenova،HP و همچنین نمایندگی شرکت آسیاتک و شرکت مخابرات در زمینه ی واگذاری اینترنت تلاش نموده سبد متنوعی از محصولات و تخصصصی ترین خدمات را در اختیار مشتریان گرامی قرار دهد. این مجموعه با تشکیل تیم فنی قدرتمند همواره تلاش داشته تا بهترین راهکارها را در قالب محصولات و خدمات در اختیار مشتریان خانگی،سازمان و ارگان ها قرار دهد. همچنین این شرکت با اجرای بهترین خدمات از جمله فروش، تعمیرات تخصصی، پشتیبانی و مشاوره در کلیه امور مربوط با رایانه یکی از تخصصی ترین مراکز تعمیرات تخصصی لپ تاپ، کامپیوتر، چاپگر و .. بوده و تلاش نموده تا فردا هایی روشن تر را برای خدمت رسانی به هموطنان عزیز رغم زند.
آدرس:آذربایجان شرقی-شهرستان شبستر-بالاتر از میدان نماز - جنب بانک مسکن - سایان سیستم
تلفن تماس: 42422120-42420298 (041)98+

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت سایان سیستم می باشد.