تعمیرات تخصصی مانیتور ایسر


تعمیرات تخصصی مانیتور ال جی - LG Monitors Repair

تعمیرات تخصصی مانیتور ال جیتعمیرات تخصصی مانیتور سامسونگ - Samsung Monitors Repair

تعمیرات تخصصی مانیتورهای سامسونگتعمیرات تخصصی مانیتور اچ پی- HP Monitors Repair

تعمیرات تخصصی مانیتورهای اچ پیتعمیرات تخصصی مانیتور های ایسر - Acer Monitor Repair

تعمیرات تخصصی مانیتور ایسرمجموعه سایان سیستم با بیش از پانزده سال تجربه در امور مرتبط با رایانه از جمله تعمیرات تخصصی مانیتور و صفحه نمایش با بهره گیری از افراد متخصص و مجرب همواره در امر تعمیرات مانیتور و صفحه نمایش پیشگام بوده و یکی از مجهزترین و تخصصی ترین مراکز تعمیر و عیب یابی انواع صفحه اسکرین و مانیتور در برندهای متفاوت می باشد، شرکت سایان سیستم خدمات خود را در این زمینه در کوتاهترین زمان و با مناسب ترین هزینه ممکن به کلیه نهادها، ارگانها، سازمانها و مراکز اداری، صنعتی، بازرگانی، خدماتی و کلیه هموطنان گرامی ارائه می نماید. لازم به ذکر است کلیه تعمیرات تخصصی مانیتور در مجموعه سایان سیستم و زیر نظر برترین مهندسین این حوزه انجام می گردد. . با توجه به اینکه تعمیرات مانیتور جزء مشاغل بسیار حساس و ظریف در صنعت IT می باشد شما مي توانيد از طريق مشاوره آنلاين و یا تماس با بخش فنی از مشكل دستگاه خود و هزينه تقريبي آن مطلع شويد و در صورت امكان اقدام به رفع مشكل مورد نظر نمائيد.
  • کلیه تعمیرات تخصصی مانیتور در این مرکز در کمترین زمان ممکن ارائه می گردد.
  • کلیه تعمیرات صورت گرفته در این مرکز دارای ضمانت نامه و گارانتی پس از تعمیر می باشد.
  • هزینه ی تعمیرات صورت گرفته پائین تر از قیمت تعیین شده توسط اتحادیه انفورماتیک می باشد.
  • در صورت تشخیص، عیب یابی و عدم امکان تعمیر آن هیچ هزینه ای در این مرکز دریافت نمی شود.

مشکلاتی که برای مانیتورها می تواند پیش بیاید برخی ایرادات نرم افزاری و برخی از آنها قطعا مشکلات سخت افزاری از قبیل شکستگی، ترک خوردگی، سفید شدن، بهم خوردن رنگ تصویر و یا در نهایت عدم نمایش تصویر در صفحه نمایش (مانیتور) می باشد هستند. در ادامه به برخی از این ایرادها اشاره خواهیم نمود که دانستن این نکات برای شروع عیب یابی بسیار مفید بوده و باعث می شود زمان زیادی را صرفه جویی کنید.

لرزیدن صفحه نمایش مانیتور (Stuttering or Flickering)

اگر صفحه نمایش مانیتور شما اغلب می لرزد و تصویر خروجی شفافیت لازم را ندارد، مشکلات متعددی می تواند وجود داشته باشد. در ساده ترین حالت ممکن است ایراد از کابل مانیتور باشد و کابل مانیتور سست بوده و یا خراب باشد (کابل های مانیتور معمولا در سه حالت آنالوگ، دیجیتال و اچ دی ام آی وجود دارند که معمولا به رنگ آبی و یا سفید می باشند). بنابراین ابتدا کابل را در هر دو طرف مانیتور و کامپیوتر (در صورت وجود پیچ در دو طرف کابل، هر گونه پیچ خوردگی را به طور کامل سفت کنید) بررسی نموده و یا کابل را به سادگی جایگزین کنید، اگر مشکل برطرف گردید که به یقین ایراد از کابل مانیتور بوده و در غیر این صورت تنظیمات مربوط به فرکانس تصویر را که در زیر به  آن اشاره می نمائیم انجام دهید.

تنظیم نور (نرخ بازسازی صفحه نمایش) اگر نادرست باشد می تواند موجب غیر شفاف شدن تصویر و ایجاد لرزش در آن گردد، برای آشنایی با مفهوم آن به یک مثال اشاره می نمائیم برای مثال وقتی گفته می‌شود نرخ بازسازی صفحه نمایش در مانیتور شما 60 هرتز است یعنی در هر ثانیه 60 بار کل صفحه مانیتور شما پیکسل به پیکسل از بالا به پایین با رنگ جدید جایگزین می گردد. طبیعتاً 60 بار در ثانیه آنقدر سریع است که چشم شما احساس نمی‌کند و شما فکر می‌کنید دائماً یک صحنه ثابت را تماشا می کنید. در حالی که این صحنه حداقل 60 بار در هر ثانیه ریفرش و بازسازی می‌شود. هر چه این گزینه را روی عدد بیشتری تنظیم کنید، چشم شما کمتر چشمک‌زدن‌های مانیتو را احساس می‌کند، پس آن را به نهایت عددی که مانیتور شما پشتیبانی می‌کند، افزایش دهید تا شفافیت تصویر به حد ایده آل خود برسد. اکثر مانیتورهای LCD از 59 یا 60 هرتز استفاده می کنند، هرچند که 75، 120 و 144هرتز نیز در برخی از نمایشگرها ممکن است وجود داشته باشد. برای این کار به تنظیمات صفحه نمایش سیستم عامل خود بروید (در دسکتاپ راست کلیک کنید و به تنظیماتDisplay>Properties Display Adapter> Monitor در ویندوز 10 بروید) تا مطمئن شوید که تنظیمات فرکانس به خوبی تنظیم شده است،  در برخی موارد ممکن است لازم باشد که درایورهای مانیتور خود را نیز به روز رسانی نمائید. اگر با انجام دادن مراحل بالا همچنان نشانه های سوسو زدن و لرزش تصویر وجود. احتمال دارد که یک استهلاک یا ناکارآمدی در مجموعه قطعات سخت افزاری مانیتور وجود داشته باشد که در این صورت، تعمیر یا جایگزینی مانیتور پاسخ است.

 مشاهده خطوط عمودی در مانیتور

خطوط سیاه و یا رنگی روی صفحه نمایش ال سی دی یا ال ای دی مانیتور بوسیله بسیاری از مسائل مختلف ایجاد می شوند، اما اگر نکات گفته شده در بالا (ایرادات مربوط به کابل برق، کابل مانیتور و تنظیم نرخ بازسازی صفحه نمایش)، آنها را برطرف نمی کند احتمالا یک نقص فیزیکی در صفحه نمایش موجود است. برای اطمینان یافتن مانیتور خود را بر روی کامپیوتر یا لپ تاپ دیگری آزمایش کنید تا ببینید آیا مشکل همچنان باقی می ماند؛ اگر مشکل کماکان وجود دارد، به فکر تعمیر و یا تعویض آن باشید، زیرا ایراد  قطعا در پانل LCD (گران ترین قسمت مانیتور) است.

 پیکسل سوخته یا مرده (Dead or Stuck Pixels)

پیکسل "مرده" یک نقطه روی صفحه نمایش  (LCD OR LED)شما است که روشن نمی شود و به صورت یک یا چند مربع سیاه رنگ نمایش داده می شود. پیکسل های "سوخته" شبیه پیکسل های مرده هستند با این تفاوت که به جای سیاه نشان دادن آن پیکسل روی یک رنگ گیر کرده اند که با تصویر رایانه روی صفحه نمایش همخوانی ندارند  و رنگ آنها معمولا قرمز، سبز یا آبی است برای پیکس های مرده کار زیادی نمی توان انجام داد ولی خوشبختانه یک یا دو پیکسل مرده معمولا به این معنی نیست که شما باید کل مانیتور را دور بیاندازید و قطعا ممکن است آن را نادیده بگیرد. در این موارد می توانید با واحد گارانتی آن را در میان بگذارید، اگرچه بسیاری از مراکز گارانتی مانیتور، یک صفحه نمایش را جایگزین نمی کنند تا چند پیکسل از بین برود.

 وزوز یا نویز مانیتور Buzzing

شایع ترین مشکل که باعث می شود صدای وزوز یا صدای ناله در یک مانیتور ایجاد گردد، در اکثر موارد به نور پس زمینه مانیتور مربوط می شود که معمولا با لوله های فلورسنت فشرده برای روشنایی در مدل های قدیمی مانیتور استفاده می شود. (این طراحی تا حدودی توسط نور پس زمینه LED جایگزین شده است، اما هنوز هم در تعداد زیادی از مانیتورهای مجهز به CFL در حال استفاده می باشد.) Buzzing ممکن است به علت مشکلات تنظیم قدرت به یک یا چند لامپ باشد. سعی کنید روشنایی صفحه نمایش خود را به بالا یا پایین تنظیم کنید تا ببینید آیا نویز غلبه می کند یا نه؛ خوشبختانه یک لامپ CFL معیوب یک ایراد متداول در مانیتورها است، و براحتی تعمیر و جایگزین می گردد، اگر اعتبار گارانتی مانیتور شما به پایان رسیده است، آن را به یک فروشگاه الکترونیک محلی ببرید - آنها احتمالا می توانند مانیتور شما را به میزان قابل توجهی کمتر از هزینه یک صفحه جدید تعمیر نمایند.

خدمات تخصصی تعمیرات مانیتور و صفحه نمایش شرکت سایان سیستم :

تعمیر و تعویض صفحه شکسته مانیتور تعمیر برد تغذیه مانیتور تعمیر برد پنل و برطرف کردن عیوب تغذیه پنل تعویض چیپ گرافیک مانیتور تعمیر پورت ورودی تصویر(پورت دیجیتال) تعمیر پورت ورودی تصویر(پورت آنالوگ) تعمیر پورت ورودی تصویر(پورت HDMI) تعمیر و تعویض خازن ها و دیود برد مانیتور تعمیر و عیب یابی اجزای داخلی مانیتور تعمیر ترانزیستور برد اصلی مانیتور تست کامل فرکانس از اجزای برد مانیتور رفع ایراد جریان کشی در برد مانیتور تعمیر و تعویض کابل فلت مانیتور تعمیر دکمه روشن و خاموش مانیتور رفع ایراد بهم ریختن تصویر در مانیتور رفع ایراد پرش تصویر در مانیتور رفع ایراد خاموش شدن مانیتور تعمیر سوکت آداپتور مانیتور تعمیر آداپتور مانیتور رفع ایراد کم رنگ شدن تصویر مانیتور رفع ایراد شطرنجی شدن تصویر مانیتور رفع ایراد قطع و وصل شدن تصویر در مانیتور تعمیر سوکت VGA تعمیر سوکت HDMI رفع ایراد چشمک زدن تصویر در مانیتور

خرابی های متداول مانیتور و تعمیر آن در مجموعه سایان سیستم

مانیتور به هیچ وجه روشن نمی شود
مانیتور پس از مدتی خاموش می شود
شکستن ال ای دی مانیتور
چشمک زدن مداوم تصویر
ایجاد جرقه های شدید و برق گرفتکی خفیف در بدنه مانیتور
ایجاد حرارت زیاد در بدنه مانیتور
با وجود سالم بودن آداپتور، مانیتور روشن نمی شود
ریختن مایعات روی مانیتور و رسوخ آب به درون آن
ایراد در اتصالات دکمه پاور مانیتور
شطرنجی شدن تصویر مانیتور
بهم ریختگی و رنگی شدن صفحه نمایش مانیتور
قطع و وصل شدن تصویر مانیتور
هنگ کردن های مکرر تصویر و تاخیر در نمایش
احساس بوی سوختگی در اطراف مانیتور
از کار افتادن پورت های مانیتور(Vga,Hdmi)

نمایندگی ها و گواهینامه ها سایان سیستم

نمایندگی بازرگانی مهر
نمایندگی بهین تکنولوژی
نمایندگی آسیاتک در شبستر
نمایندگی واگذاری اینترنت مخابرات
عضو اتحادیه نظام صنفی کامپیوتر در تبریز

شرکت سایان سیستم

مجموعه سایان سیستم فعالیت خود را از سال 1380 و با بیشتر از 16 سال تجربه در امور مربوط به رایانه ائم از سخت افزار، نرم افزار، شبکه و تجهیزات رایانه ای از قبیل فروش و تعمیرات تخصصی کامپیوتر، تعمیرات تخصصی لپ تاپ، تعمیرات تخصصی چاپگر و ماشین های اداری، تعمیرات تخصصی مانیتور و انواع بردهای صنعتی، بازیابی و ریکاوری اطلاعات و طراحی وب سایت آغاز نموده است و با اخذ نمایندگی رسمی شرکت هایی از جمله نمایندگی رسمی بهین تکنولوژی، نمایندگی رسمی بازرگانی مهر در زمینه ی فروش و گارانتی لپتاپهای Asus،Lenova،HP و همچنین نمایندگی شرکت آسیاتک و شرکت مخابرات در زمینه ی واگذاری اینترنت تلاش نموده سبد متنوعی از محصولات و تخصصصی ترین خدمات را در اختیار مشتریان گرامی قرار دهد. این مجموعه با تشکیل تیم فنی قدرتمند همواره تلاش داشته تا بهترین راهکارها را در قالب محصولات و خدمات در اختیار مشتریان خانگی،سازمان و ارگان ها قرار دهد. همچنین این شرکت با اجرای بهترین خدمات از جمله فروش، تعمیرات تخصصی، پشتیبانی و مشاوره در کلیه امور مربوط با رایانه یکی از تخصصی ترین مراکز تعمیرات تخصصی لپ تاپ، کامپیوتر، چاپگر و .. بوده و تلاش نموده تا فردا هایی روشن تر را برای خدمت رسانی به هموطنان عزیز رغم زند.
آدرس:آذربایجان شرقی-شهرستان شبستر-بالاتر از میدان نماز - جنب بانک مسکن - سایان سیستم
تلفن تماس: 42422120-42420298 (041)98+

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت سایان سیستم می باشد.